Ładowarki teleskopowe

Ładowarka teleskopowa to wysokiej klasy sprzęt budowlany niezbędny podczas budowy zarówno domu jednorodzinnego jak i hali produkcyjnej. Dlaczego więc ładowarka jest tak niezbędna?

Dzięki ładowarką teleskopowym możliwe jest wykonywanie takich czynności jak transport piachu, cementu czy innych sypkich materiałów a to wszystko dzięki łyżce umieszczonej na podnośniku teleskopowym. Ładowarka teleskopowa umożliwia podnoszenie materiałów na całkiem spore wysokości. W ofercie firmy SK Rent GROUP występują ładowarki, które umożliwiają podnoszenie na wysokość nawet 18 m. Warto zwrócić uwagę, że oprócz łyżki ładowarkę teleskopową można wyposażyć w narzędzia takie jak widły, dzięki którym z łatwością podnosi się palety, albo wysięgnik – tzw. „bocian”, umożliwiający zawieszenie ładunku.

Oprócz zasięgu ładowarki teleskopowej istotny jest także udźwig maszyny. Ładowarki oferowane przez SK Rent GROUP potrafią udźwignąć nawet 4,5 tony ładunku. Przy wyborze ładowarki warto też zwrócić uwagę na jej sterowanie czy zwrotność.

Obecnie na rynku ładowarek teleskopowych dominują marki takie jak Manitou, JCB, Marlo, Dieci czy JLG. Popularność, zwłaszcza marki Manitou sprawia, że konsumenci utożsamiają ją właśnie z ładowarką teleskopową. W branży budowlanej można więc często usłyszeć o potrzebie wynajmu Manitou lub „manitu”, oznaczającej właśnie ładowarkę teleskopową.

Zakup nowej ładowarki teleskopowej to koszt rzędu kilkuset tysięcy złotych. Zasadność takiego wydatku opłaca się jedynie wielkim firmom budowlanym, które stale wykorzystują tego typu sprzęt. Czy to oznacza, że zwykły człowiek nie może sobie pozwolić na taki sprzęt? Absolutnie nie! Znacznie bardziej opłacalną formą jest wynajem ładowarki. Na rynku istnieją firmy świadczące takie usługi. Z pewnością liderem w tej branży jest SK Rent GROUP, gdzie koszt wynajmu ładowarki to kilkaset złotych za dzień.

Zainteresowany? Sprawdź ofertę SK Rent GROUP. A jeśli masz pytania – nie czekaj, dzwoń pod numer 791-133-335. Każdego klienta traktujemy indywidualnie.Powrót
© SK Rent GROUP
Łaznowska Wola, ul. Południowa 97
tel. +48 791 133 335 e-mail: biuro@sk-rent.com