Start Wynajem Podnośniki / zwyżki

Zwyżki i podnośniki - wynajem Łódź

Jesteśmy zdolni i możemy zrobić naprawdę wiele rzeczy. Nawet takich, które wydają nam się na początku niemożliwe do wykonania. Są też sytuacje, w których to bez pomocy się nie obejdzie. Jedną z nich jest praca na wysokościach. Często zauważamy śmiałków próbujących zawiesić, bądź pomalować coś na dachu wchodząc po drabinie. Może to jednak skończyć się przykrą kontuzją. Co zrobić by los napisał inny scenariusz? Wynająć zwyżkę. Dzięki niej w bezpieczny sposób będziemy mogli zrealizować zadanie na wysokościach. W pracach budowlanych spisze się znakomicie, ale nie można zapominać o jej innych zastosowań. A przyznać trzeba, że ich gama jest naprawdę pokaźna.

Wynajmując zwyżkę zdecydowanie ułatwisz sobie mycie okien w biurowcu, bądź innym budynku. Nie będziesz musiał zamartwiać się o swoje bezpieczeństwo, spoglądać panicznie pod swoje stopy, tylko skoncentrujesz się na zadaniu. W przypadku malowania dachu, montażu rynien czy usuwania pokrywy śnieżnej maszyna również okaże się nieoceniona. Pracując ze zwyżkami oszczędzisz czas, nerwy i zdrowie. A Twoja praca będzie efektywniejsza, ponieważ dostaniesz się w niedostępne miejsce.

Proponujemy wynajem zwyżek na terenie Łodzi i okolic. Oferowane przez nas maszyny różnią się danymi technicznymi. Pomijając wymiary samej zwyżki, to rozbieżności tyczą się wymiaru platformy oraz wysokości, na którą można maksymalnie się wznosić. W tym pierwszym przypadku największą powierzchnię zapewniają zwyżki z koszami o wymiarach 90cm x 245cm i 91cm x 244cm. Na platformie każdej z oferowanych maszyn zmieszczą się dwie osoby, których waga łączna nie będzie większa niż 230kg. Zwyżki umożliwią dostanie się na cztery różnie wysokości – od 15 do 41 metrów.

W jakich sytuacjach jeszcze sprawdzą się gotowe na wynajem zwyżki? Podczas przycinania gałęzi na działce, ratowania kota sąsiada, montażu reklam/bilboardów, zawieszaniu świątecznych dekoracji czy instalowaniu telewizji satelitarnej. I nie tylko. Przeznaczeń jest jeszcze więcej – tak naprawdę ogranicza je tylko nasz umysł i fantazja.Podnośnik przegubowy 16m: JLG 450 AJ,

Więcej…
 

Podnośnik przegubowy 26m: JLG 800 AJ,

Więcej…
 

Podnośnik przegubowy 21m: JLG 600 AJ,

Więcej…
 

Podnośnik przegubowy 41m: JLG 1250 AJP,

Więcej…
 
Newsletters