Start Wynajem Maszyny budowlane

Wynajem maszyn budowlanych Łódź

Specjalistyczny sprzęt budowlany zazwyczaj potrzebny jest tylko okazjonalnie, więc jego zakup będzie inwestycją, która się nie zwróci. Szczególnie w przypadku dużych maszyn trzeba liczyć się z kosztami przechowywania i serwisowania sprzętu. A to jest co najmniej kłopotliwe. Z myślą o Klientach, którzy sporadycznie potrzebują skorzystać z maszyn budowlanych przygotowaliśmy ofertę wynajmu maszyn budowlanych w Łodzi.

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, znanych i sprawdzonych producentów, takich jak JCB, CASE, Atlas, Caterpillar, Komatsu, MultiOne i Manitou. Oferujemy wynajem maszyn budowlanych, które są sprawne i gotowe do działania. Dzięki nim z łatwością przeprowadzisz zaplanowane prace – przewieziesz materiały, przekopiesz, wyrównasz.

Jakie maszyny budowlane do wynajęcia znajdziesz w ofercie SK Rent? Mamy całkiem pokaźny zbiór ładowarek teleskopowych o różnej wysokości podnoszenia, od 7 m do 18 m (cena wypożyczenia zależy od modelu ładowarki). Posiadamy również wysokiej klasy koparki, a także koparko ładowarki o szerokim zastosowaniu, wyposażone w amortyzację łyżki ładowarkowej oraz tylne ramię teleskopowe.

Planujesz przeprowadzić drobne prace budowalne? Przetransportować nieduży ładunek, wykonać niezbyt głęboki wykop? Do takich zadań doskonale sprawdzają się minikoparki i miniładowarki. To niezwykle pomocne urządzenie podczas robót drogowych związanych z melioracją czy wykonywania systemów zaopatrywania w energię. Niewielkie gabaryty sprawiają, że urządzenia te można stosować nawet na niewielkich przestrzeniach – szczególnie takich jak pobocza dróg czy nieduże tereny. Wszędzie tam gdzie liczy się zwrotność i mobilność.

Chcesz przesunąć górę piachu, wyprofilować podłoże, zepchnąć niechcianą warstwę? Mamy maszynę, która Ci w tym pomoże – spycharkę Caterpillar. Urządzenie ma przyzwoitą moc ponad 90 koni mechanicznych, więc świetnie poradzi sobie podczas wykonywania prac ziemnych w budownictwie ogólnym.

Mały, zwinny, z łatwością odnajdujący się w trudno dostępnych miejscach – tak można krótko i zwięźle opisać walec JCB VMT 160-100. Masz dość nierównego terenu? Chcesz go wyrównać? Skontaktuj się z nami, ustal termin wynajmu maszyny budowlanej JCB i wykorzystaj ją do swoich celów.

Zdajemy sobie sprawę z różnych potrzeb naszych klientów, dlatego w naszej flocie maszyn budowlanych do wynajmu znajdują się mniejsze urządzenia. Gwarantują lepszą manewrowość i łatwiejsze poruszanie się po trudnym terenie. Oferujemy koparki JCB oraz ładowarki MultiOne – wszystkie w wersji mini.

Propozycja wynajmu maszyn budowlanych skierowana jest do potrzebujących pomocy w pracach budowlanych czy ziemnych. Zapraszamy!Wynajem ładowarek teleskopowych Manitou Łódź

Ładowarki teleskopowe: JCB, Manitou,

Więcej…
 

Koparki: JCB, CASE, Atlas,

Więcej…
 

Minikoparki: JCB,

 

Więcej…
 

Miniładowarki: MultiOne

 

 

Więcej…
 

Wynajem koparko ładowarki Łódź

Koparko - ładowarki: JCB, Komatsu, CASE,

Więcej…
 

Wynajem spycharek Łódź

Spycharki: Caterpillar

Więcej…
 

Walce: JCB,

Więcej…
 
Newsletters