Wynajem maszyn budowlanych Łódź

Ładowarki teleskopowe
Ładowarki teleskopowe obrotowe
Koparko-ładowarki
Koparki
Spycharki
Minikoparki
Miniładowarki MultiOne
Walce

Specjalistyczny sprzęt budowlany to niemały koszt. Zazwyczaj potrzebny jest tylko okazjonalnie, więc jego zakup będzie inwestycją, która się nie zwróci. Szczególnie w przypadku dużych maszyn przechowywanie ich byłoby kłopotliwe. Z myślą o Klientach, którzy sporadycznie potrzebują skorzystać z maszyn budowlanych przygotowaliśmy ofertę wynajmu maszyn budowlanych w Łodzi.

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, znanych i sprawdzonych producentów, takich jak JCB, CASE, Atlas, Catepillar, Komatsu, MultiOne i Manitou. Oferujemy wynajem maszyn budowlanych, które są w pełni sprawne i gotowe do działania. Dzięki nim z łatwością przeprowadzisz zaplanowane prace – przewieziesz coś, przekopiesz, wyrównasz.

Jakie maszyny budowlane do wynajęcia znajdziesz w ofercie SK Rent? Mamy całkiem pokaźny zbiór ładowarek teleskopowych o różnej wysokości podnoszenia, od 7 m do 18 m (cena wypożyczenia zależy od modelu ładowarki). Posiadamy również wysokiej klasy koparki, a także koparko ładowarki o szerokim zastosowaniu, wyposażone w amortyzację łyżki ładowarkowej oraz tylne ramie teleskopowe.

Planujesz przeprowadzić drobne prace budowalne? Przetransportować nieduży ładunek, wykonać niezbyt głęboki wykop? Do takich zadań doskonale sprawdzają się minikoparki i miniładowarki. To niezwykle pomocne urządzenie podczas robót drogowych związanych z melioracją czy wykonywania systemów zaopatrywania w energię. Niewielkie gabaryty sprawiają, że urządzenia te można stosować nawet na niewielkich przestrzeniach – szczególnie takich jak pobocza dróg czy nieduże tereny. Wszędzie tam gdzie liczy się zwrotność i mobilność.

© SK Rent GROUP
Łaznowska Wola, ul. Południowa 97
tel. +48 791 133 335 e-mail: biuro@sk-rent.com