Koparko-ładowarki

Wynajem koparko ładowarki ŁódźDane techniczne:
Możliwość wynajmu maszyn z operatorem po wcześniejszym uzgodnieniu.

Uniwersalność jest bardzo ważna. Także w przypadku tak nietypowego tematu jak maszyny budowlane. Lepiej mieć urządzenie spełniające dwie, zasadnicze funkcje niż dwie maszyny z jednym zastosowaniem. Co do tego nie ma wątpliwości, każdy się z tym zgodzi. My oferujemy wynajem koparko ładowarek – urządzeń umożliwiających zarówno kopanie, jak i ładowanie. To bardzo wygodne rozwiązanie, z którego korzysta wiele osób i firm. Nie widzisz potrzeby posiadania tego pojazdu budowlanego na stałe? Rozumiemy to. I właśnie dlatego możesz wynająć u nas koparko ładowarkę.

Maszyny te – ze względu na swoje możliwości, sprawdzą się w wielu sytuacjach. Niezależnie czy chcesz zagospodarować teren pod budowę dróg rowerowych i chodników, czy stworzyć przyjazne miejsce w swoim ogrodzie i postawić w nim wielki taras. Z koparko ładowarką szybko i sprawnie załatwisz sprawę. Koparko ładowarki świetnie radzą sobie w gospodarstwach rolnych.

Oferujemy Państwu koparko ładowarki JCB – brytyjskiej firmy z wieloletnimi tradycjami. Pod żelazną konstrukcją kryje się turbodoładowany silnik o mocy 92 KM. Maszynę można ulepszać, montując młot hydrauliczny, z którego pomocą skruszymy beton, asfalt czy inne, twarde podłoże. Łyżka ładowarkowa wyposażona jest w amortyzację SRS, poziomowanie oraz system niwelacji łyżki. W koparko ładowarkach zamontowane są skrzynie biegów POWER SHIFT. Ten typ mechanizmu odznacza się tym, że jest automatem wyposażonym w układ elektroniczny – rozwiązanie, które zwiększy komfort kierowcy.

Oferowane koparko ładowarki JCB mogą pochwalić się dobrymi wynikami pracy. Wykopią pokaźne dziury, nawet o głębokości 5,5 metra. Zawartość łyżki maszyna załaduje na wysokość ponad 3 metrów, a będzie w stanie kopać w obrębie prawie 6,5 metra.

Koparko ładowarki z naszej oferty można wynajmować na co najmniej miesiąc. Im dłuższy okres wypożyczenia, tym atrakcyjniejsze warunki finansowe dla Klienta.f SK Rent GROUP
Łaznowska Wola
ul. Południowa 97
tel. 791-133-335
e-mail:biuro@sk-rent.com