Ładowarki teleskopowe Manitou, JCB, MARLO, DIECI, JLG

Wynajem ładowarki teleskopowej Łódź

JCB 525-60

JCB 531-70

JCB 533-105

JCB 535-125

JCB 535-140

JCB 540-170

Manitou MRT 1432

Manitou 1740

Manitou MRT 1742

Manitou MRT 1840

Manitou MRT 2150

Manitou MRT 2540

Genie GTH-2506

Genie GTH-6025


Możliwość wynajmu maszyn z operatorem po wcześniejszym uzgodnieniu.


Czym są ładowarki? Wiedzą nawet dzieci używające zabawkowych replik maszyn budowlanych. Wątpliwości pojawiają się, gdy w nazwie pojawia się dopisek „teleskopowa”. Co to takiego? Mówiąc najprościej – jest to odpowiednik zwykłej ładowarki mogący wyżej podnieść ładunek. Znacznie wyżej, bo nawet na wysokość 30 metrów. Urządzenia te, dzięki swojej nieszablonowej konstrukcji i funkcjonalności stosowane są przy pracach budowlanych, w działalności przemysłowej oraz rolnictwie.

Proponujemy Państwu wynajem ładowarek teleskopowych MANITOU – francuskiej firmy, która uznawana jest za lidera w swojej branży. Dużym plusem korzystania z tych ładowarek jest możliwość pracy z szerokim zestawem osprzętów, co sprawia, że maszyna zyskuje dodatkowe funkcje. Mieszalnik betonu, chwytak do bel, widły, szuflo krokodyl, szufla, rama do bel – to część akcesoriów, które odmienią oblicze ładowarki teleskopowej. Podnośniki MANITOU charakteryzują się funkcjonalną budową pozwalającą na pracę w ciasnych pomieszczeniach, np. magazynie oraz układem sterowania opartym na manipulatorach. Jej atutem jest silnik – ekonomiczny i bezawaryjny. Operator korzystając z maszyny nie będzie narzekać. Kabina ładowarki teleskopowej jest przestronna, a obsługa podnośnika łatwa. Krótko mówiąc, komfort pracy w maszynach od MANITOU jest wysoki.

Maszyny MANITOU wchodzące w skład tej oferty mogą podnieść łyżkę bądź inny, wymienny element na wysokość od 6 do 18 metrów. Proponowane ładowarki teleskopowe udźwigną ciężar ważący nawet 4,5 tony.

Opisywane urządzenia za sprawą napędu hydrostatycznego na 4 terenowe koła pozwalają sterować ładowarką w trzech trybach pracy. To sprawia, że poradzą sobie na najbardziej wymagającym terenie. Wspomaga je w tym moc, prędkość, a także dobra zwrotność.

Ładowarki teleskopowe z naszej oferty można wynajmować na minimum miesiąc. Należy pamiętać, że warunki finansowe zależą od czasu wypożyczenia – im dłuższy okres, tym niższa cena.f SK Rent GROUP
Łaznowska Wola
ul. Południowa 97
tel. 791-133-335
e-mail:biuro@sk-rent.com