Spycharki

Wynajem spycharki Łódź

spycharki

Spych Caterpillar D5G XL – 2004 rok
Dane techniczne:

Żaden budynek nie powstanie bez sztabu ludzi i odpowiednich maszyn. Jesteśmy uzależnieni od urządzeń, nie poradzilibyśmy sobie bez nich. Z pomocą maszyn możemy szybko i bezpiecznie wykonać czynności, które bez nich byłyby utrudnione bądź wręcz niemożliwe do zrealizowania. Wyobraźmy sobie kilka ton żwiru i piasku leżących na terenie budowy utrudniających pracę. Nie ma wyjścia, należy się ich pozbyć. I to jak najszybciej, bo terminy – jak zwykle, gonią. Wystarczy skorzystać ze spycharki. Rozumiemy sytuację, w której firma w danym momencie nie może sobie pozwolić na zakup nowego sprzętu. Z tego też powodu wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i dajemy ciekawą alternatywę – wynajem spycharek w Łodzi i okolicach.

Spycharki gąsienicowe to maszyny przeznaczone do wykonywania prac ziemnych w budownictwie ogólnym, przemysłowym, górnictwie, energetyce i leśnictwie. Idealnie sprawdzą się w przemieszczaniu piasku i tym podobnych materiałów, zagęszczaniu i wyrównywaniu powierzchni.

Proponowane przez nas spycharki pod wynajem wyprodukowane są przez amerykańskie przedsiębiorstwo Caterpillar. Jest to szanowana w branży firma, ciesząca się uznaniem użytkowników na całym świecie.

Maszyny mają prawie 4,5 metra długości, ponad 2 metry szerokości i ponad 2,5 metra wysokości. Ciężar służbowy spycharki to 9 ton. Pod charakterystyczną dla tego producenta żółtą obudową pracuje silnik o mocy ponad 90 KM.

Spychacze z naszej oferty wynajmujemy na co najmniej tydzień. Warto zastanowić się jednak nad dłuższym okresem wypożyczenia – im dłuższy okres wypożyczenia, tym bardziej przystępne warunki finansowe dla Klienta.

Istnieje możliwość wynajęcia spycharki wraz z operatorem (po wcześniejszym uzgodnieniu).spych spycharki
CAT D5G CAT D4G
f SK Rent GROUP
Łaznowska Wola
ul. Południowa 97
tel. 791-133-335
e-mail:biuro@sk-rent.com